Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem találja telepítésnél a...

Nem találja telepítésnél a merevlemez meghajtót, miért van ez?

Figyelt kérdés
Netbook-omon windows 7 volt eredetileg, de most (ha már van jogtiszta XP-m) újratelepítenéma netbook-om egyéb gondok miatt. USB-s külső olvasóról olvastam be az xp-t, bios-ba beállítottam hogy honnan boot-oljon, és a telepítő azt írja hogy nincs lemez meghajtó, pedig van. Mit lehet tenni? Mezei ember vagyok, nem értek annyira hozzá. -ezért kérlek szépen titeket érthetően fogalmazzátok meg nekem, nagyon fontos lenne. Köszönöm szépen srácok.:)
2011. aug. 24. 23:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok, nagyon fontos lenne, és nem találtam sehol semmi használhatót...:/
2011. aug. 24. 23:33
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem ismeri fel a SATA controllert. Ha be tudod állítani az IDE módot a bios-ban, akkor talán összejön, ha nem, akkor így jártál, esetleg floppy-ról beolvastatod vele a drivert, de nem tudom ki tart még floppy-t. A legultolsó lehetőség a driver telepítőbe integrálása, de azt el se kezdem magyarázni.
2011. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Gépem nem ismeri a floppyt, igen.:)

Az elsőről mit kell tudni, BIOS-on belül azt hol lehet beállítani? Köszönöm szépen a választ!

2011. aug. 24. 23:39
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát nem látom magam előtt, fejből nem tudom, de AHCI és IDE közül kell az utóbbit választani. Olyan laptop is volt nálam amiben eleve nem lehetett, szóval azzal bukta volt.


Nem bírja a Win7-est, vagy mi a gond?

2011. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Dee bírja, alapból Win 7 starter volt rajta, most is az van, de hiányzott valami oknál fogva pár dll a system32 mappából, pótólva lettek, azóta meg egy hibaüzenetet ad, ha szeretném futtatni az msn-t. Esetleg Ön nem tud valami emgolsát reinstall helyett?
2011. aug. 24. 23:45
 6/14 A kérdező kommentje:

Hibaüzenet:

"Az eljárás belépési pontja (??0CRMImage@@QAE@XZ) nem található a DLL-ben (UXCore.dll)."

Köszönöm a rám szánt időt.:)

2011. aug. 24. 23:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Esetleg a repair funkció az install lemezzel, de ha jól sejtem, előtelepített volt. Inkább feldobnék rá egy Home Premiumot, és megoldódott a probléma. Ha viszont Samsung, akkor macerás lesz aktiválni.
2011. aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy az MSN-nek vannak teljesen windows-tól független alternatívái, pl. a Pidgin. Sima msn-es acc-kal be lehet lépni.
2011. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Home premium mivel lenne jobb mint az xp? Úgyan úgy telepíteni kéne nem? Ez a probléma nem állna fenn?
2011. aug. 25. 00:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Az MSN attól még ugyanúgy elszaródhat, de nincsenek olyan megkötések benne, mint a Starterben. Amúgy komolyan mondom, próbáld ki a Pidgint, és levetted a gondodat az MSN-es bénázásról.


[link]


Ha jól értem, ez volt most a gondod.

2011. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!