Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerinted is kevesebben...

Szerinted is kevesebben használják az MSN-t mióta Magyarországon is nagyon elterjedt a Facebook használata?

Figyelt kérdés
Mert ugye a Facebook-nak van Chat-je is, szóval akkor már el is hanyagolják az MSN-t.
2011. aug. 28. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok/leszek a faszbookon, így marad az msn :)
2011. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
msn ha képeket akarunk küldözgetni vagy hosszabb és értelmesebb kommunikációt szeretnénk folytatni. a fákbúk cset pici és nem jelez rendesen ha írnak neked. is-is :D
2011. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kb. ahogy mondod. A másik pedig a GTalk. Terjednek az androidos telefonok és arról MSN-ezni nem nagy élmény. Sokkal jobb a GTalk, ezért inkább átszoknak, főleg mert integrálva van a GMailbe is.


kakszilajos: A facebook chatet ki lehet rakni külön ablakba és jelez hanggal, ill. villog a tálcán. De ha nem tetszik használhatsz 3rd party klienst, ami végképp olyan, amilyennek tetszik.

2011. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is. Én gyakorlatilag nem is használom, szerintem jobb Facebook-on, bár az igaz, hogy nagyon sokszor nem működik.
2011. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!