Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XP-s driver-ek futnak Vista-n?...

XP-s driver-ek futnak Vista-n? 7-re próbáltam őket telepíteni, de nem volt jó. Vista-ra jók lennének?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen más a driver modell.
2011. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kompatibilitási módban raktam 7 re is XP drivert.

[link]

2011. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Esetleg Google barátoddal keresletnél Vista/7 kompatibilis driver -eket és letölthetnéd a számítógép/chipset -gyártó honlapjáról ahelyett, hogy a 10 éves driver CD -del próbálkozol, amit a számítógépedhez kaptál.
2011. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

P.O.C vannak gépek, amikre szimplán NEM LÉTEZIK 7-hez való driver, többek között az enyémhez sem adtak ki, ha nem tudsz értelmesen válaszolni, inkább ne írj semmit.


A kompatibilitás állításával lehet variálni (fent), na meg a Vistához való driverek próbálgatásával. A többi szerencse kérdése.

2011. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Hülyeség! Még nem volt olyan gép, amit legalább 90 % -ig ne tudtam volna felkészíteni a Windows 7-re! Pedig nem egy számítógépet csinálok napi szinten. Ha pl. egy alaplap vagy egy videokari terméktámogatása lejárt, és nincs fent a driver a termék hivatalos honlapján. Attól még a chipset gyártó (VIA,Intel,Nvidia,AMD, stb.) készít hozzá Windows 7 drivert. Ugyan ez igaz a hálózati és hang chipekre is. Nem csak a számítógép gyártó honlapjáig kell látni! Ha meg volt pár USB periféria amivel végképp nem tudtam mit kezdeni, azt virtuális géppel oldottam meg.

XP/Vista driverekkel csak a legvégső esetben próbálkoztam.


Ezért is mondtam, hogy Google a barátod! Ez egy örök érvényű igazság!

2011. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!