Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a blogomról?...

Mit gondolsz a blogomról? Lennél rendszeres olvasó?

Figyelt kérdés

Kicsit népszerűsíteni szeretném a blogom, mondjuk csak most kezdtem el, és nincs sok bejegyzés. Szeretnék az eddigiekről építő kritikát kapni... :) ... 17/L


[link]


2011. aug. 29. 14:57
 1/8 urimate ***** válasza:

A tartalmat nem minősítem, nem olvastam végig mindent, de gondolom nem is erre vagy kíváncsi.


Ami viszont a külcsínben nagyon zavar, az a sötét háttéren a világos betűk. Nagyon hamar elkezdi terhelni a szemem és kényelmetlen olvasni. Én ezen feltétlenül változtatnék.

2011. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, akkor azon változtatok :) Köszi a kommentet.
2011. aug. 29. 15:04
 3/8 anonim válasza:
Én elolvastam és tetszett,nekem a külseje is bejövős. ;)
2011. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, örülök hogy tetszik! =)

A bejegyzés hátterét megváltoztattam világosra, a betűszínt sötétre, remélem így jó.. :)

2011. aug. 29. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem szeretem a témát. De egyébként jó a blog, látszik hogy dolgozol rajta eleget! :D
2011. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 urimate ***** válasza:
Nekem így kényelmesebb olvasni, mondjuk szemüveges vagyok, lehet ez is számít :D.
2011. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ami a témát illeti, igazából nincs is meghatározva, valamilyen szinten személyes blog, csak nem arról hogy éppen mikor mentem le a sarki boltba... Az a kutyát sem érdekli, még saját magamat sem. Próbálok érdekesebb bejegyzéseket összehozni, ami engem és mást is érdekelhet, és igaz még csak pár bejegyzés van, de később biztos mindenki talál ízlésének megfelelőt, hiszen az én érdeklődési köröm is elég széles. :)

Én is szemüveges vagyok, és valóban jobb megoldás a világos háttér-sötét betűk párosítás, csak eddig nem gondoltam bele. =D

Köszönöm a hozzászólásokat. :)

2011. aug. 29. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
egyszer megnéztem, többet nem fogom
2011. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!