Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendszeres válaszolók! Nem...

Rendszeres válaszolók! Nem unjátok már a sok hülyét?

Figyelt kérdés
70 oldalnyi válaszom van és rendszeresen abba ütközöm, hogy nem érti mert nem ért semmihez ezért én vagyok a hülye mert két kattintással megoldanám ami Ő fel sem fog. Érdemes ezeken segíteni? Ja és hol marad a köszönet? Szerintem inkább hozza be a szervizbe és majd jól megcsinálom jó pénzért! :)
2010. dec. 8. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenekre nem válaszolok :) De ha bele gondolsz te is igy kezdted :)))
2010. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hozzáállás kérdése. Én szeretek segíteni azoknak is, akiknek dúnsztjuk sincs a témáról. Ha idegesít, akkor egyszerűen hagyd a fenébe, és keress olyan dolgot, amiben örömöd leled.
2010. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyezéssel nem panaszkodnék :)


131. vargasanyika 79 6 67 6 Le


Én az elektronikus eszközökben válaszolgatok, nézz meg ott: Erniefromh

2010. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez itt nem az önreklám helye. (előzőnek)
2010. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De, néha elég unalmasak.
2010. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem!!Főleg az olyanokat mint Te!!Van akinél talán kicsivel többet tudsz,de attól még nem hülye az illető!!A Te szemszögedet használva tudod hány embernél vagy hülyébb??Na ugye!!
2010. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdőknek pl. elmagyarázni az Adobe Flash Player letöltését és telepítését és más, hasonló értelmes kérdésekre szivesen válaszolok. Akik szórakoznak, akik hülye kérdéseket tesznek fel, vagy bunkók, azoknak én sem válaszolok.
2010. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!