Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Titeket mi idegesít a legjobba...

Titeket mi idegesít a legjobban a közös számítógép használatakor?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok pl.:

-valamelyik családtagod sokat gépel és te is szeretnél jönni

-dolgozol, házit csinálsz a gépen és anyukád folyton kérdezgeti, hogy meddig gépezel...


STB.


Engem az idegesít, hogy:

-anyum -mint minden nő- kártyázik a gépen, holott ebbe nem szólhatok bele, de ő addig szokott játszani, amíg meg nem nyeri a játékot

-ha az anyum nem tudja pl., hogy kell megnyitni egy másik ablakot és sokszor el kell neki magyarázni, mert nem tudja megjegyezni. Vagy pedig le akar tölteni valamit, előtte mindig ellenőriznünk kell. De azt is utálom, hogy megsértődik azon, hogy nem sikerült megoldani a problémát a gépen, amit ő akart. Én sosem szoktam megsértődni, ha elszúrom a programozást

-Régen a tesóm kipróbált egy-két vírusirtót 1-1 hónapig. Régen nem zavart, amikor még nem volt AVG-ünk, de mióta meglett ez, ki nem állhatom, ha piszkálgatja, de szerencsére felhagyott ezzel

-amikor számítástechnikát tanultam a suliban és a házit a gépen kellett megcsinálnom, olykor megzavarták a munkámat vagy az anyum folyton panaszkodott, hogy sokat gépelek, emiatt az apumnak mindig el kellett magyaráznia, hogy ez fontos nekem. Nemcsak én voltam az egyetlen, akinek ilyen problémája volt. Egy lányosztálytársamnak az anyja is mindenbe beleszólt, ezért az apja vett neki laptopot, hogy tudjon tanulni és dolgozni nyugodtan.

-mivel a számítógépünk a közlekedőben van, sajnos a vendégek számára szem előtt van és folyton használni akarják a gépet. Nem vagyunk önzőek, csak úgy érezzük, hogy illetlenség vendégségben gépelni. Sem én, sem a tesóm sosem gépelünk mások lakásában (barátoknál sem), még ha a házigazda megengedi nekünk, de mi udvariasan azt feleljük, hogy nem szeretnénk használni. Másik oka is van: személyes adatokat mások gépén nem helyes dolog megnézni (facebook, mail)


2011. aug. 29. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Barátnőmnél is ugyan ez a probléma, csak ott az apja sakkozik állandóan... és elhiszem hogy unalmas. de amint tehetem (ha addig nem oldják meg vhogy) szerzek neki egy lapit. ami a sajátja lesz*-*
2011. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!