Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Muternek jó lenne ez netezős...

Muternek jó lenne ez netezős gépnek?

Figyelt kérdés

[link]


Ja, és szokott néha Pacman-ezni meg pasziánszozni. Egyébként nembaj, hogy csak i5-ös a proci, inkább vegyek i7-est? Köszi!


2011. aug. 30. 00:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

De lehet veszek bele egy Asus Mars II-es videokarit. Csak 410.000 Forint lesz, lehet dobna pár fps-t a Pacman-be...


[link]

2011. aug. 30. 00:52
 2/11 anonim ***** válasza:
De még jobb lenne, ha még előtte vallanád be neki, hogy meleg vagy, hogy aztán az ajándék géppel el tudd terelni a témát.
2011. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És a memória elég? Ne vegyek 24 GB-ot a Facebook meg az iWiW-hez?
2011. aug. 30. 00:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd a muter jól pofán ver csak tudja meg mennyit akarsz költeni gépre.
2011. aug. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Verjem tarkón egy elefánt a f@szával te lesből támadó g3ci ruhaszárító kötél nem szégyelled magad ? Ien hülye teherbeb@szott rotációs kapa kérdésekkel traptálod a népet NINCS kib@szott nagyobb bajod mint, hogy mien gépet vegyél a kib@szott anyádnak a pacmanhez ?! Ráadásul egy ilyen gépep .. szerintem a tehereb@szott anyádnak jólesz a pacmanhez egy kib@szott nintendo a kurv@ nethez meg egy poros p1es ipari hulladék negy egy kurv@ atomreaktor ?!
2011. aug. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó' van na... Viccnek szántam a kérdést, nem kell rögtön idegbetegnek lenni hülye gyerek :DDD
2011. aug. 30. 01:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Költsed csak anyuci pénzét, de ha ez tényleg az övé lesz, és tényleg ilyen keveset csinál, akkor Te nem vagy normális! És még odaírod, hogy "csak" 410.000 Ft lenne, hahaha.
2011. aug. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindegy, zárjuk a témát! Humorérzéketek egy NAGY NULLA...
2011. aug. 30. 10:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi én is viccnek szántam gondoltam ,hogy nemgondolod komolyan :)
2011. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oké, akkor vettem a lapot :D


Viszont mi a véleményed arról, hogy 4db Full HD-s LED TV-re kössem neki a gépet. Azért az úgy csak menőbb!

Ja, és fontos, hogy a klaviatúra és az egét Swarovski kristályokkal legyenek kirakva? Ez otthonra alap, nem?!

2011. aug. 30. 12:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!