Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik a 0. facebook.com...

Nem működik a 0. facebook.com a telefonomon, miért?

Figyelt kérdés
Vettem egy kártyafüggetlen Samsung Galaxy i5510-et és beletettem a T-Mobile-os kártyámat, de nem működik, felhívtam a 1430-at elküldtek az e-mail címemre valamit hogy így állítsam be a WAP-ot, de nincs ilyen beállítási lehetőség. Felhívtam megint, és azt mondta hogy nem tud mást tenni mert nem náluk vásároltam a telefont. Mit tegyek hogy működjön?
2011. aug. 31. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Wap beállítást már ne is nagyon keress a telefonokban, mert már nincs wap, hanem sima net a telefonokon is (mobilra optimalizált oldalak többnyire). Keresd a netbeállításokat (apn néven meg is találhatod)

2. Ez csak egy lerázós duma, hogy nem tudnak segíteni, mert nem ott vetted a telefont. Szimplán idióta volt az ügyfélszolgálatos.

2011. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, látom neten hogy mit kéne beállítani de a telefonon nem tudom hol vannak ilyen dolgok
2011. szept. 1. 00:06
 3/6 A kérdező kommentje:

Menü gomb-Beállítások-Vezeték nélküli vezérlők-Mobil hálózatok-Hozzáférési pont-nevek


ezt találtam, de ha rámegyek a telón nem ad ki semmit :S

2011. szept. 1. 00:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az. És talán azért nem ki semmit, mert nincs is ott semmi. Létre kéne hozni a beállításokat.
2011. szept. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most próbáltam párat de le is vonták a pénzem, mert bekapcsol a 3G
2011. szept. 1. 00:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azért megy a pénz, mert be van kapcsolva a 3G, hanem azért mert megy a mobilnet. Ez meg egy androidos telefonnál egy szokványos dolog.
2011. szept. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!