Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy xbox360 250 gb slimem...

Van egy xbox360 250 gb slimem be épített wifi mik kellenek hogy legyen live az xboxon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is az, hogy ne flashelt legyen az xbox.

Ha nem az, akkor csatlakoztatod az internetre.

Ekkor bejön az xbox live silver (ingyenes verzió)....ez böngészni jó, de játszani nem lehet vele, ahhoz gold kell(fizetős verzió)


Ezután két verzió van:

1. Új profilt hozol létre és felajánlja, hogy kapsz 1 hónap ingyen gold tagságot.


2. Nem hozol létre új profilt, mert sajnálod az eddig elért eredményeidet és inkább veszel gold tagságot (amit egyébként az 1.lépésben leírt 1hónap elteltével úgyis meg kellene tenned).


Venni lehet többféle képen is:

- veszel gold kártyát, ebből létezik 1,3,12, 12+1, 12+2hónapos verzió. (itt egy 3hónapos: [link]

- az xbox fiókodban megadod a bankkártyás fizetési módot és előfizetsz az xboxon keresztül.

Ha szeretnél további segítséget kérdezz nyugodtan, szívesen segítek.

2011. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Bankkártyás az inkább hitelkártyás, és automatikusan vonogatják a pénzt amíg nem mondod vissza.Mert, ha előfizetsz 3 hónapra akkor a 3 hónap leteltével havonta fogod kifizetni az egyhavi tagságot visszamondásig.


Amúgy én a livekodok.hu-t ajánlom.

2011. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bankkártya, hitelkártya...ebbe belekötni már csak rosszmájúság.... szerintem érti a lényeget.


De így igaz, van automatikus megújítás, ami majdnem azt takarja, amit az előző hozzászóló leírt.

Ha veszel egy 3hónapos live-ot, akkor 3hónap elteltével a rendszer automatikusan megvásárol egy újabb 3hónapos előfizetést az épp aktuális árakon.

De egyébként ezt az automatikus megújítás opciót ki lehet kapcsolni és akkor nem fogja újítani magát.


Ha rákötötted silver live-ra az xboxot, akkor a Spotlight fülön ritkán ki lehet fogni jó akciókat....én legutóbb 3hónap +3ajándék hónap (magyarul fél éves) előfizetést vettem 3500Ft-ért.

Ha nem akarsz ilyen fizetési móddal vásárolni, akkor én is azt az oldalt tudom ajánlani, amit az előttem szóló írt. Mert sajnos boltban azért drágább az előfizetés.

2011. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz mindekinek a segítséget!
2011. szept. 4. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!