Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol találok olyan embert vagy...

Pipóca kérdése:

Hol találok olyan embert vagy valamiféle lelőhelyet, akitől vagy ahonnan jó minőségű másolt játékokat tudok venni Xbox360-ra? (Lehetőleg olcsón? )

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, eddig a Petőfi csarnok bolhapiacáról szereztem be a játékokat (ott van egy nagyon jó lelőhely), de az hamarosan bezár!
2011. szept. 28. 04:07
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Torrent + megfelelő DVD író + megfelelő DVD író szoftver + Google barátod


És az üres lemezeken kívül egy büdös filléredbe nem fog kerülni....

2011. szept. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, a problémám csupán annyi, hogy a szükséges technikai háttér nem áll rendelkezésemre, ezért vagyok kénytelen készen beszerezni a cuccot...
2011. szept. 30. 06:01
 3/3 anonim válasza:
Inkább szerezd be a technikai háttért. Nem tudom hogy hol tudnál utána járni, de szerintem min 1000 Ft per game alatt senki sem fog írni. számold ki 10 játék az már egy dvd író ára. Ha mégsem akarsz gyűjteni akkor vatera-n keresgélj hátha van. Vagy menj be egy konzol boltba elég jó áron vannak a használt játékok vagy ha van neked akkor használtba vagy beszámolják vagy egy az egyben cserélik neked
2011. dec. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!