Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Vateráról vettem egy embertől több terméket egyszerre. Tapasztaltam, hogy a vatera gyakran sokkal több postaköltséget számol fel, mint amennyi valójában lenne, mert beszorozza a termékek számával a postaköltséget.

Figyelt kérdés
Kerestem emailben, telefonon az eladót, hogy mennyit fizessek postára, illetve, hogy akkor milyen színekben tudja küldeni a termékeket, de már 1 és fél napja semmi válasz, nekem meg nagyon sürgős lenne. Csak tőle tudom megvenni a terméket. Utaljam el a találomra kiszámolt postaköltséget meg a termék árát úgy, hogy az eladó nem is reagál??? Félek, hogy ha arra sem képes, hogy írjon egy emailt, akkor miért adná fel a terméket... A visszajelzései alapján jó eladó. Ja én láttam, hogy azóta is fent volt vaterán. Most mit csináljak??
2011. aug. 29. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem kommunikál veled, nem tudsz mit csinálni.
2011. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor te sem utalnál? Mert olvastam, hogy más is adott neki negatívat ilyen miatt, erre írta, hogy pedig el tudta volna utalni az összeget...nem tudom, hogy megbízható e annyira, hogy ne nyúlja le a pénzem, ha elküldöm.
2011. aug. 29. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!