Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tettem fel Sims2 kiegészítőket...

Tettem fel Sims2 kiegészítőket, de rosszak, és már az alapot sem indítja el. Nincs hely a gépemen, vagyis a C meghajtón. Próbálnál D-re telepíteni, de be se adja a telepítést. Miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simsnél fontos a telepítési sorrend ha azt elrontod szedheted az összeset és jó sorrendbe rakhatod fel. A D meghajtód gondolom nem op rendszeres ugye?? Mármint csak segédként szolgál??
2011. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, nem az :D de akkor sem tudom mi lehet a baj :S azért köszönöm :)
2011. szept. 6. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
bocs igaz :D elnéztem nem fontos nekem is volt gondom a 2 kiegészítőivel :(
2011. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem végre sikerült feltennem egy csomagot :) viszont egyszerre csak 1-et enged feltenni :S
2011. szept. 14. 19:38
 5/5 karesz01 ***** válasza:

A Sims2 nél fontos hogy sorrendben installáld fel .

A másik fontos tényező hogy egy csomagot tegyél fel és ahhoz más csomagból származó kiegészítőket ne keverj hozzá .

Ez a Sims3 - ra is vonatkozik .

A sims2 alap + kiegészítők egy csomag része legyen .

2012. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!