Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet a telepíteni...

Miért nem lehet a telepíteni a kiegészítőket a mozillára?

Figyelt kérdés
Van jónéhány oldal, amelynek megtekintése csupán a megfelelő lejátszó programmal lehetséges! Namármost, kéri a mozilla, hogy telepítsem a kiegészítőket, de akárhányszor próbálkozom, egyszer sem sikerül! Folyton azt írja ki, hogy a telepítés sikertelen meg hasonlók! Két programmal van gondom: Az egyik az Apple Quick Time, a másik az Adobe Flash Player. Már megtettem, hogy újrainstalálltam a firefoxot (ráadásul ez a legújabb verzó), de semmit nem használ! Tudna valaki segíteni?
2008. dec. 11. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be a böngészőt mielőtt elkezded az installálást.
2008. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy a házirend tiltja, mert mondjuk munkahelyen akarsz ilyesmit csinálni... Ez esetben nincs esélyed a rendszergazda ellen. Ha otthoni a gond, akkor valószínűleg - 1: Vírusod van, ami nem engedi a plugineket települni. 2: Nem rendszergazdaként akarod telepíteni (nem írod milyen oprendszer!!!) így nyilván nem fog menni, mivel nincs elég jogod hozzá. 3: Vista és Win7 alatt (nyilván) a kontext menüből (jobb egérgomb!) a "Futtatás rendszergazdaként..." (fölülről a második) kell választanod, mivel a rendszerkomponenseket fokoottan védik ezek az operációs rendszerek. Egyébként szerintem (Microsoft rendszergazda) a Quick Time Apple gépre való, nem PC-re, a Firefox pedig linuxra, nem Windowsra... Tessék Media Playert, és Internet Explorert használni Windows alatt. Azokkal nincs gond.
2009. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!