Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit éreztek mikor megláttok...

Mit éreztek mikor megláttok egy ipad 2-t egy 16 éves kis nyikhaj gyereknél? Mert egyre több az ilyen jelenség.

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Elkényesztetett sznob kis törpék.
2011. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Argloss ***** válasza:
100%
Kicsit irigykedek, de igazából ha lenne annyi felesleges pénzem se vennék táblagépet, szóval nem igazán érdekel. Ha nem lenne neki, attól nekem még nem lenne jobb...
2011. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 c:\ ***** válasza:
51%

Első körben inkább nézz magadba, mert ezt szerintem irigységnek hívják. 1-2 év múlva meg majd az ötös BMW-t irigyled ugyanattól a gyerektől. :)


Van pénzük, megvették neki, nincs abban semmi, attól még lehet, hogy az a 16 éves gyerek teljesen normális. Ha meg tudják venni, akkor mit nyomkodjon a szerencsétlen, monochrome gameboy-t vagy zsebtetrist? (természetesen nem)


Engem abszolut nem érdekel, ha ilyet látok, igazából pont leszarom, csináljon mindenki amit akar, amíg másoknak nem árt vele.


Te amúgy hány éves vagy? (nem bántásból kérdem, tényleg kíváncsi lennék rá)

2011. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21, nem is az zavar hogy neki van, hanem hogy egy dolgozó ember nem tud venni, mert nem elég a fizetése rá és nemtudok facetiemozni , amugy nekem is van, tehát nem vagyok irigy.
2011. szept. 5. 08:31
 5/5 LaLaWagyokCshőő válasza:
13 vagyok de nekemis van ...
2012. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!