Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy régebbi Notebook-óm...

Van egy régebbi Notebook-óm Acer aspir 3000-es valami van a monitorral őtlet? Többi lent

Figyelt kérdés
minden normálisan működik csak a monitoron visszintesen van egy csík olyan 1 pixeles és nem tudom mi lehet a baja ? meg repedt ? vagy a belső kábel egy kontaktja el szakat,mert neteztem ki mentem egy szendvicsért mire be jöttem már úgy volt !!! és hát elégé zavaró !!!
2011. szept. 5. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát régi haldoklik biztos :(

most meg akarod csináltatni ezt a régit?

szerintem nem érne meg

de ha van ismerösöd nézesd meg

2011. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próba szerencse! Nyomkodd meg picit a kijelzőt a szélénél lehet hogy az lcd fólia megadta magát nekem már javult meg így monitor azóta is jó.

Mondjuk azon egy fekete 3 pixel vastag csík volt.

(Nem vezeték hiba volt hanem levált a fólia mert ha kiveszem az lcd-t látszik. Berakás után bekapcs ha ott a csík picit megnyomom a szélén eltűnik és megy tovább rendesen.)

2011. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy világít a csík vagy fekete.

Előző vok.

2011. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kisember 18F attól füg hogy milyen fényben világit! pl ha fehér akkor piros a csik ha fekete akkor kék !!! de én már ütötem vágtam semmi sem sikerült !!! csoda hogy nem tört el !!!
2011. szept. 12. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!