Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megcsinálni a...

Hogyan tudom megcsinálni a gta vice city deluxot ugy, hogy ne akadozon csak egy kicsit se?

Figyelt kérdés
Mert meg azt, hogy csinálajam visza, hogy az ember ne menyen magátol elöre mert elöre megy az ember meg motoron is mindig áll ez miért van és hogy lehet megcsinálni?240mb ramom van akkor ,hogy csinájam? ?
2011. szept. 6. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy ne laggoljon, azt úgy oldhatod meg hogy veszel egy normális gépet...


A második bajodra sajnos nem tudom a választ.

2011. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖSZ a nagy segitcséget csak tudod....ahoz pénz is kell másvalaki nem tudna segiteni?????
2011. szept. 7. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem min húzod így fel magad.

Válaszoltam a kérdésedre. Azt szerintem te is tudod hogy attól nem fog jobban menni a géped ha simogatod, meg kedves szavakat szólsz hozzá...


De akkor biztosra megyünk.


Milyen a CPU-d?

VGA-d?


Mert ezeket nem írtad le. Amúgy ha 240mb ram van benne akkor feltételezem valami múzeumi őslelet lehet a géped, azért nem fut normálisan a játék, és hiába háborogsz itt, vagy veszel jobb gépet vagy nem játszol. Nincs más megoldás...

2011. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!