Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlenül kitöröltem egy...

Véletlenül kitöröltem egy teljes mappát a gépen, hogy tudom ezt visszahozni?

Figyelt kérdés

Szóval a gépen a D meghajtóról akartam az ott lévő pár dologból törölni, ezeket már ki is jelöltem. Közben még megnyitottam az E meghajtót is és ott abba a mappában kezdtem el nézelődni ahol a filmek voltak elmentve, darabra nem tudom de rengeteg volt kb.40000M helyett foglaltak. Mikor itt végeztem rányomtam az F8-ra és elkezdődött a törlés, kicsit furcsálltam hogy miért kérdez rá a gép a kis négyzetbe, hogy törlöm-mindet-kihagy-mégse, de nem nagyon foglalkoztam vele csak rányomtam kétszer is a mindet-re. Akkor lett fura az egész mikor ment a két csík és egy-két film neve gyorsban váltotta egymást. Gyorsan rányomtam a mégse gombra, mert akkor már láttam azt is hogy nem csak a D meghajtóban jelöltem be törlésre 5 sort hanem az E meghajtón lévő Film mappa is piros.

Hogy tudom a Filmes mappámat visszahozni?, ha már a lomtárba próbáltam az "összes elem helyreállítása"-ra nyomni és mindössze 3 filmet hozott vissza.

Kérem aki érti, hogy mit írtam és tud segíteni az válaszoljon.


2011. szept. 6. 19:13
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha végképp nem sikerül a Lomtárból visszaállítani, próbáld ki ezt:

[link]

2011. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem cseszheted,esetleg rendszervisszaállítást csinálhatsz egy korábbi időponttal,meg vannak ilyen mindenféle helyreállító progik.
2011. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez segíthet:

[link]

(Rendszer-visszaállítás, csak a visszaszerzés esélyeit csökkenti, ront a helyzeten!!!)

2011. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vagy ez is nagyon jól használható a törölt fájlok, formázott partíciókró is!, adatok visszaszerzésre:

[link]

2011. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!