Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Router kihagyása lehetséges?

Router kihagyása lehetséges?

Figyelt kérdés
Az én gépem kábelen kapja a NET-et a routertől, és Wifi jelet oszt meg 4készüléknek... Hogy lehetne azt megoldani hogy az én gépem, közvetlen a modemtől kapja a jelet,de azért a router is kapjon jelet a wifizéhez :)
2011. szept. 7. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Elviekben meg lehet oldani, ennek viszont az a hátránya, hogy annak a gépnek mindig bekapcsolva kell lenni amelyikre közvetlenül rá van kötve a modem, ha a többi gépnek is kell net.


Értelme meg, hogy őszinte legyen nem sok van. (hacsak nem lehallgatni akarod valamelyik másik gép netforgalmát, ami meg illegális cselekedet)


Megkérdezhetem, hogy miért lenne ez jó neked? Hátha akkor jobb tanácsokat is tudok adni.

2011. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!