Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebook választás? 17 éves...

Notebook választás? 17 éves lánynak melyiket ajánlanád?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom, hogy szükségem lenne arra, hogy legyen a gépembe: kamera, esetleg mikrofon, elég nagy adattároló egység akkor melyik notebookot mondanád? Gondoltam a Sony vaio-ra vagy dell mini 9 inspiron vagy dell inspiron mini 1018 vagy Dell ins. m5110 és ehhez hasonlók! Jó lenne ha kapnék valami tanácsot. Leginkább netezésre, film nézésre, zenehallgatásra, és az office használatára használnám, esetleg játékok. És tényleg nem szeretném ha kis helyem lenne az adataim tárolására mert az lenne bőven. Ezek a gépek kibírnak aksiról 2-3 órát? Előre is köszönöm!
2011. szept. 7. 21:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
persze azért wifi is jó ha van benne
2011. szept. 7. 21:47
 2/11 Toborc válasza:
70%
[link] tessék példűul bár nem tudom meiylen árban gondolkodsz. egyébként kamera mikrofon wifi szinte már mindegyik laptopban van. Az akksi az már más kérdés, szerintem normál használaton 2óránál többet nem bir ki ez netet zenét jelent kb filmnél játéknál kevesebbet...
2011. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez mindegyikben megvan, az elég nagy adattároló egység meg tőled függ mekkora legyen.
2011. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Itt mindent be tudsz állítani és keresni.

[link]


NE TUSKÓBAN ÓCEÁNBAN, MEG A HÜLYE NEM VAGYOK ÜZLETBEN VÁSÁROLJ! Nem szakemberek dolgoznak ott és csak a szívás van vele.


A packard-bell-ekről nem túl sok jót hallani mostanság.

2011. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1-2 év garit adnak. A 3 év garis laptop a legjobb választás.Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom.Csak egy jó tanács.
2011. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: copy, copy, copy állandóan.
2011. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

@A válasz megírásának időpontja: ma 13:11


És mi ezzel a gond?

2011. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak az, hogy minden egyes laptopnál szóról-szóra ezt a kommentet látom.
2011. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Viszont nem neked írja hanem a kérdezőnek. Aki meg még nem biztos, hogy látta.
2011. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! ha konkrétumra gondolnék a felsoroltak közül melyik lenne a legjobb?
2011. szept. 8. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!