Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebook választás? 17 éves...

Notebook választás? 17 éves lánynak melyiket ajánlanád?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom, hogy szükségem lenne arra, hogy legyen a gépembe: kamera, esetleg mikrofon, elég nagy adattároló egység akkor melyik notebookot mondanád? Gondoltam a Sony vaio-ra vagy dell mini 9 inspiron vagy dell inspiron mini 1018 vagy Dell ins. m5110 és ehhez hasonlók! Jó lenne ha kapnék valami tanácsot. Leginkább netezésre, film nézésre, zenehallgatásra, és az office használatára használnám, esetleg játékok. És tényleg nem szeretném ha kis helyem lenne az adataim tárolására mert az lenne bőven. Ezek a gépek kibírnak aksiról 2-3 órát? Előre is köszönöm!
2011. szept. 7. 21:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

[link] részletes keresőjük van. és most láttam a napokban, hogy már a gépeket is megcímkézték

ez pl az általános használatra való gépek listája

[link] /notebook/altalanos_laptop

amúgy szerintem dell-t vegyél

2011. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!