Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kényszeríthetek nagyobb...

Hogyan kényszeríthetek nagyobb képfrissítési frekvenciát (CRT Monitor! )?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a monitorom (CRT monitor) legfeljebb 1024x768-as felbontás mellett képes 85Hz-es frekvencián működni. Nagyobb felbontásnál vibrál. Van valami program, amivel kényszeríthetem, hogy nagy felbontásnál is villogás nélkül (tehát nagyobb frekvencián) adjon képet?
2011. szept. 8. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Vazze veszel új videokártyát lehet hogy nem birja a régi xD
2011. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha erre lenne lehetőségem, ezt tenném. Nem mindenki tud csak úgy előrántani 10-20 ezer forintot egy videokártyára. Gondold át, mielőtt válaszolsz egy kérdésre, mert csak a helyes válaszaid arányát csökkented az ilyenekkel.
2011. szept. 8. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont:

sehogy.

2011. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet sajnos.

Rá lehet erőltetni, ha a beállításoknál kiszeded a pipát a "Hide modes that my monitor cannot display" opció mellől (magyarul nem tudom pontosan, hogy írja).

Ennek viszont legtöbbször a monitoron megjelenő "Out of range" üzenet az eredménye...


Esetleg használt LCD monitorral járnál a legjobban. kb. 12-15000ért is vannak már régebbi típusok. (Legalábbis voltak, mikor utoljára néztem, azóta lehet, hogy még lejjebb mentek :D)

Ezek nem vibrálnak annyira.

2011. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Főleg hogy ez nem a videókártya miatt van. Ezek az értékek a monitor korlátai, szoftveresen szerintem nem lehet megoldani.
2011. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmm, a 19:57 még a 19:56 előtt lett volna.......
2011. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pff... szóval nincs szoftveres megoldás. Akkor egyelőre marad az 1024x768. Majd gyűjtögetek, köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 8. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!