Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FPS probléma. Hogyan érhetek...

FPS probléma. Hogyan érhetek el nagyobb fps-t?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Counter Strike Source játéknál gyakran 10-20 fpsem van, amivel már lehetetlen játszani. Nem akarok én 300-t elég lenne 40-50 fps de nem megy. A pálya egy részénél felugrik 120ra de valahol meg 20, és akad az egész. Kipróbáltam hogy lejjebb veszek mindent, de nem lett semmivel se jobb, plusz a fps növelő cfgk se segítettek. Viszont kipróbáltam a csében egy video testet, és azt írja h 140 fpsem van átlagban. Multiplayerben meg ahogy említettem, nagyon kevés. Az internetkapcsolatommal lenne a baj? 5 megabites. Válaszokat előre is köszönöm.
2012. febr. 4. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen a géped?
2012. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Videókártya: Nvidia Geforce 8600 GTS

proci: Intel Pentium 4cpu 3.80 Ghz


más adat kell?

2012. febr. 4. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet a hdd-vel van valami gond.Nem szokott kattogni?Ha ez a baj, lehet i7es géped is akkor is ennyi fps lesz.
2012. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemszokott. PerformanceTest programmal csináltam testet, Direct X 10 testnél 3,4 fps-t írt. :O
2012. febr. 4. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
CS source-nak maxon nagy memóriaigénye van, ha tényleg 1 vagy 2 helyen lejjebbveszed, mondjuk a bloom-ot, meg a motion-blurt, meg a anizotróp izészűrést 4x-8x re teszed, akkor a grafika megmarad, viszont kb 20 fps-sel lesz jobb. Nekem legalábbis ez van a 2 magos 2,2ghz procimmal, a geforce 8600 gt VGA-nál, és a 2g ramnál.
2012. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!