Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb betűtípus ami a windows xp-n eleve rajta van?

Figyelt kérdés
Csak úgy édeklődök hog szerintetek mi mert már régóta keresek egy normális betűtípust de nem igazán teszenek és olyan oldalt se találok ahonnan letudnék tölteni jobbakat meg félek hogy fizetősek azok az oldalak
2011. szept. 10. 11:19
1 2
 1/11 zsomkovacs ***** válasza:
Attól függ, mihez. Nekem a Lucida Handwriting a kedvencem, de olvasni nem jó, ezért nem is használom. Nyomtatásra Garamond, képernyőre talán az Arial a legszerencsésebb. Programozáshoz, ASCII-art-hoz Courier New.
2011. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 zsomkovacs ***** válasza:
Win7-en amúgy a Callibri a legjobb, én azt szoktam használni.
2011. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi én úgy általában szeretném pl msn-re aminek olyan jobb kinézete van de ha tudtok oldalt amiről jobbakat ölthetek le és nem fizus akkor az is jó és kösz még egyszer
2011. szept. 10. 20:55
 4/11 zsomkovacs ***** válasza:

Ezek például ingyen vannak:


[link]

2011. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
már azt az 1001 micsodát próbáltam de tök jó csak hogy lehet beállítani hogy használni tudjam?
2011. szept. 11. 10:10
 6/11 anonim ***** válasza:

googlebe: free fonts


Xp-ben vezérlőpult betűtípusok és akkor oda behúzod, win7ben asszem klikk klikk a fontra és telepítés felül a menüjében.

2011. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és általában nem ismerik az ü ű ö stb ékezetes betűket, nem mi vagyunk a célközönség..
2011. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
rámentem start->vezérlőpult hogyan tovább? mert nincs olyan hogy betűtípusok
2011. szept. 17. 17:10
 9/11 A kérdező kommentje:
megtaláltam csak rákelletrt níyomnom arra hogy mappák és ott volt minden
2011. szept. 17. 17:15
 10/11 A kérdező kommentje:
elhúzom a másik ablakba de nincs ott mert aztán emg kersem és nincs ptt vagyis..............................................................................................................................................................................................................................................................................................van egy betűtípus és nem tudom oda tenni a többi közé
2011. szept. 17. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!