Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a gép: Toshiba L750D-10J...

Ez a gép: Toshiba L750D-10J AMD Phenom2 Quad Core 2 P960 4 magos processzor 4gb/1066Mhz 640Gb Sata HDD AMD Redeon HD 6330M/1Gb VRAM DDR3 Új játékokkal is játszanék? Itthoni pc csere lenne erre.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legyetek szívesek segítsetek :)

Ha esetleg ez a notebook nem lenne alkalmas játékok futtatására akkor linkeltek pár gépet ami igen?

Annyi a kérés,hogy max 140-160e álljon meg. Előre is köszönöm. Pufi :)


2011. szept. 10. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot(főleg játékra)amire csak 1-2 év garit adnak. A 3 év garis laptop a legjobb választás. Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom.Csak egy jó tanács.
2011. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

ma 14:11

Te egy vicc vagy.


Ez teljesen jó gép. Erős kis gép.

2011. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem te "ma 14:50" nem nagyon értesz hozzá. Egyértelműen nem szabad AMD procival szerelt laptopot venni, és ha játékra lesz használva akkor elengedhetetlen a 3 év garancia. Számomra érthetetlen, hogy ha valaki nem ért hozzá, akkor miért ad rossz tanácsot.

Teljesen egyet értek a "ma 14:11" hozzászólóval az intel Sandy Bridge processzorral szerelt laptopot érdemes megvenni.

2011. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Csak te nem érted mire írtam. Ez a felhasználó jegyzettömbe menti el ezeket a szövegeket és minden egyes laptopnál bemásolja. Egyébként 2 hónapja vettem AMD-s laptopot direkt játékra és egyáltalán nem "melegebb" az Intelnél. Csak ezt valaki kitalálta és terjed a hülyeség...
2011. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Ja igen, pont én nem értek hozzá aki számítógép szervízben dolgozik. Erről ennyit.
2011. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tudor Vidor ***** válasza:
52%
Igen azért tartunk itt, hogy nem nagyon merik vinni az emberek a számítógépet a szervizbe, mert ilyen szakemberek vannak. Egyébként laptopba az Intel Sandy Bridge-alapú processzoraik messze jobbak az AMD-nél. Szomorú vagyok, hogy ilyen tanácsot hallok egy számítógép szervizestől.
2011. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem is dolgozik számítógép szervizben, ez egy kontár.
2011. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontosan az ilyen emberek miatt nem veszik az AMD-s laptopokat. Ehhez is csak gratulálni tudok!
2011. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat :) De most ezen össze ne vesszetek :D Megjegyzem, hogy elég változatosak a vélemények.

Akkor még keresgetek, mérlegelek :)

2011. szept. 11. 11:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem veszünk össze. :)

Én csak azt mondtam, hogy az AMD-s laptopok se rosszak. Inteles laptopokkal sincs semmi gond.

2011. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!