Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom használni a laptopb...

Hogy tudom használni a laptopban a beépített bluetooth-t?

Figyelt kérdés
nem tudom csatlakoztatni telóhoz, így nem tom használni :S
2011. szept. 10. 15:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

nekem ilyenem van: toshiba satellite c660d-12t


nem tudom mert az egyik ismerősöm rendelte meg, van egy boltja és ő rakta rá a progikat, és ebből gondoltam hogy nem véletlen rakott rá bloetooth-t. De majd akkor valamelyik nap megkérdezem tőle :) csak odáig még nem jutottam el :S

2011. szept. 17. 13:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is Vin 7 64 bit van.a generic radional irja kapcsoljam be.Azt is irja .a win letiltotta.Az illesztőprogramnál ,frissítésnél kiírja:legfrisebb.Vettem 2-3 ezerért egy kis usb-t,az tökéletesen működik.Az összehangolásnál a laptop feldobott egy párosító kódot,telóba beírtam és párosodott is.
2012. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia.

Nekem is ez volt a problémám egész idáig bár most agusztusban lesz 2 éves a laptopom és ezzel szenvedtem egész idáig (2016.06.29)

Nos már próbáltam sok mindent de most tünt fel hogy újra raktam a laptopot és be adod a jobb alsó sarokban 1 bluetooth ikont és működött mikor ki vettem a lemezt meg persze újra indult a laptop már nem volt ott.

Most csak be helyeztem a lemezt meg el indítottam a telepítőt de persze nem telepítettem és be adta az ikont és működik rendesen a bluetooth :)

telefonálni tudok a gépről meg zenét halgatni úgy hogy csak a telefonomhoz nyúlok hozzá.

Szóval szerintem csak annyit tegyél hogy amit kaptál lemezt a laptophoz azt csak helyezd be és indítsd el a telepítőt de ne telepíts max annyi hogy be mész az illesztő programokhoz (legalábbis nekem ezt írja az Acer miatt) és akkor remélhetőleg neked is működni fog :)

remélem sokat segítettem. :) By:Sekai

2016. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!