Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Baj, ha nincs bluetooth es...

Baj, ha nincs bluetooth es videokartya a laptopban?

Figyelt kérdés

Neztem laptopokat a Euronics honlapjan, es tobb tipusnal is ez van:


Bluetooth: Nem

Videokarya: Nem



Ez azt jelenti, hogy nincs benne, ugye? Ez milyen problemakat vethet fel a kesobbiekben? Ezeket a gepeket akkor nem is erdemes megvenni?


2009. júl. 15. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy Bluetooth nincs benne nem gond. Ettől még tudod használni. De hogy videokártya ne lenne egy laptopban... Hogyismondjam... Mintha az autónak nem lenne kereke :) Mindegyikben kell, hogy legyen, ugyanis csak az tud képet előállítani, amit aztán a kijelzőjén megjelenít. "Szakértőktől"... :D
2009. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a videókártya arra vonatkozik, hogy nem bővíthető, csak az alaplapit tudod használni.
2009. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet attól van benne integrált videókártya, bár az olyan, mint halottnak a csók, bár ha csak netezni akarsz vele, akkor az jó, de mindenképp legyen benne legalább egy dual-core processzor. Láttam már ilyen áruházakban 1 magos Celeron "porcesszorral" felszerelt példányokat is.
2009. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!