Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet Rózsaszín billentyűz...

Hol lehet Rózsaszín billentyűzetet venni? D:

Figyelt kérdés
régebbi barátnőm vett rózsaszin billt. és énis nagyon szeretnék olyat. és nem mondta meg hol vette :) valaki tudja hol lehet esetleg kapni? előre is köszönöm (nem,nem szeretnék olyan hajlítgathatóst!)
2011. szept. 12. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Valamelyik télen Elektro Worldben láttam, nem annyira lányos rózsaszín volt, inkább ciklámen (normál műanyag bill, nem szilikon).

De ha a barátnőd vett és tudod hol vette akkor te is tudsz. Vagy ha megvan a neve (típusa) akkor akár neten is tudsz rendelni.

Szedd ki belőle az infót, mert engem is érdekelne, már hónapok óta keresem hogy mi lehetett annak a neve (valószínűleg nincs túlkínálat belőle, hogy százféle legyen, az EW meg lehúzta a rolót, ott nem lehet utánajárni).

2011. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tiburtius ***** válasza:

Hátigazából csakképemvan róla ilyen rózsaszín billentyűzet szőkéknek

zerintem csak online tudsz venni de kérdezz meg egy-két számítógépes boltot ott biztos tudnak segíteni.

2011. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Talán.

De nem nagyon van ilyen. Szerintem is inkább külföldről pl eBay lehet rendelni.

2011. szept. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 vagyokakilehetek ***** válasza:

gúgli még mindig a barátod. első találatként hozta a megoldást.


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

első:

már nemtudom megkérdezni sajna mert egyáltalán nem beszélünk, és kb 3 éve kapta csak azóta nem találtam, úgy hogy gondoltam megkérdezem :D electro worldbe énis próbáltam :o


2.nem vagyok szőke tehát az nem játszik :) (azaz NORMÁLISAT keresek!)


3,ez olyan hajlíthatós de azért köszönöm:D


4, köszönöm hogy kioktatsz a google használatáról de magyarországban gondolkodtam, és azon belül végig kerestem! :) azé' köszi D:

2011. szept. 12. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
festékboltban
2011. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
eszméletlen vicces volt :) 2, gondolkozz mielőtt leírsz valamit, és rájössz milyen sötét állat vagy :D csókollak.
2011. dec. 22. 17:15
 8/10 vagyokakilehetek ***** válasza:

1. nem jelezted a kérdésedben hogy csak Magyarországban gondolkozol.

2. azt ha ajánlja valaki a gúglit az miért kioktatás??

3. mire fel állatozol le valakit??/nem érted a viccet??/

ráadásul fesktékboltban valóban lehet kapni olyan festéket amivel befestheted a billenytyűd olyanra amilyenre akarod..

2011. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bocs hogy azthittem logikusan gondolkozó emberek válaszolnak és nem nézik ki minden emberből hogy ebay profik vagy csak hipphopp kiruccanhatnak külföldre.. 2, értem én a viccet csak nem ilyen suttyó agyatlan félét : D és nem hiszem hogy az lenne egy ilyennek a módja hogy befestem a billentyűzetem... és ha figyeltél volna láthattad volna hogy megköszöntem a válaszod, tehát nemértem mirefel vagy kiakadva..
2011. dec. 23. 20:38
 10/10 anonim válasza:
Kiruccanni külföldre? :O figyelj már, ezek a külföldi honlapok mind házhozszállítanak, neked meg sem kell mozdítanod a feneked, ma, amikro hozza a postás...
2014. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!