Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A barátom folyton feltöri a...

A barátom folyton feltöri a facebook oldalamat. Segítség?

Figyelt kérdés
Megváltoztatom a jelszavamat, nem tudja, mégis mindig belép valahogyan. Nincs takargatni valóm, én nem bánom ha megnézi, csak az zavar, hogy hamarabb látja az üzeneteimet mint én, illetve jó pár fiú ismerősömet kitörölte már. Segítenétek? Hogy tudja feltörni a jelszavam? Hogyan védhetném ki?
2011. szept. 13. 09:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
onnan, hogy mozzillánk van, és ott fent kiírja, hogy előzmények, és ott látom, hogy az elmúlt 24 órában, hol böngészett. Meg barátnőm pont akkor chatelt volna, mikor én állítólag tegnap este 9 órakor fent voltam, és nem írt vissza neki senki.
2011. szept. 13. 10:08
 12/14 anonim ***** válasza:
igy végig olvasva egyszerübb lenne ha pofán vágnád a barátod hogy lépkedjen be a saját emailére
2011. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mondhatom mint az előzők kulsős gépről creat minden előlről új jelszó új cím stb... Majd mindnekinek legyen egy különfelhasználója a gépen. Ha ninsc affinítása az infóhoz nem fogja feltőrni a felhasználódat a későbbiek folyamán...
2011. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az ő e-mailjéhez változtasd meg a jelszót :)


Egyébként meg ne használd a közös gépről és nem fogja látni... Nyilván tett rá keyloggert.

2011. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!