Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja a gépemnek? Teljesen...

Mi baja a gépemnek? Teljesen bedilizett!

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, h a laptopom egyfolytában 20% töltöttséget ír, pedig be van dugva a konnektorba és nem tölt. Abban az esetben, ha kihúzom a konnektorból az egész gép kikapcsol.

Már megpróbáltam másik konnektorba dugni, akkor is ugyanez a helyzet.

Nem ütöttem neki semminek, nem borult rá semmi, nem esett le sehonnan.

Szerintetek mi baja van v mit csináljak vele? Tudom,h ebből valószínű szervíz lesz, de hátha van vmi ötletetek!

Előre is köszönöm!

Egyébként hp laptopról lenne szó.


2011. szept. 18. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újratelepíteni az oprendszert. Mást nem nagyon tudsz tenni sztem.
2011. szept. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két gond állhat fenn:


1. Szarakszik az akksid, már cserére szorul


2. Valami eldurrant a gépedben, tedd újra az oprendszert, keress olyan alkalmazást, hogy HP Backup and Recovery


Ez szépen végigvezet majd az újratelepítésen, kábé 1-másfél órát vesz az egész igénybe. Újratelepítés előtt pedig fogj egy pendrájvot, és tedd rá azokat a cuccokat, amik feltétlenül szükségesek (ugyanis a Recovery után az egész gép agya törlődik, nem tudsz visszahozni semmit... ill. lehet azt az opciót is választani, hogy tartson meg minden adatot, de jobban jársz, ha teljes újrarakást csinálsz)

2011. szept. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valami belső érzékelő szállt el. Minden esetre rakd újra a rendszert, ha ez sem segít akkor lehet jobban jársz ha szervizbe viszed. Mivel hp laptopod van nem vagyok meglepve, mivel elég sok embertől hallottam, meg olvastam is, hogy a hp laptopoknál sok olyan széria van aminek egy idő után vagy is elég hamar tönkre megy valamilyen főleg az alaplap. Bátyámé lassan 2 éves, az nagyon jól bírja még szerencsére, de sok helyen hallottam hogy szidják azt a gépet. Amikor én akartam venni olyat amilyen a bátyámnak van akkor a boltokban nekem is mondták hogy azt nem ajánlják mivel sok olyan hp gép van aminek egy kis idő után valami baja lesz.

Tedd újra a rendszert, ha akkor sem jó akkor szerviz. És lehet az akkuja is be van hallva.

2011. szept. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget Fiúk! megpróbáltuk a telepítést, nem segített, úgyh aksi nélkül használom most a gépet.
2011. szept. 26. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi! használhatod akumulátor nékül a laptopot h csak megjavítod.
2016. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!