Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core2 processzorokhoz...

Intel Core2 processzorokhoz ATI vagy Nvidia kártya a jobb?

Figyelt kérdés
Melyikkel müködik együtt jobban ez a processzor fajta? Köszi a válaszokat
2011. szept. 25. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyira lényegtelen...
2011. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy a lényeg hogy ne vegyél olyat amit nem bír kihajtani, de olyat se ami miatt a játék erősen vga limites lenne.

A gyártó a te döntésed.

2011. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy.

De ha beírtad volna hogy pontosan milyen CPU, és mennyit szánsz a VGA-ra, tudtam volna ajánlani konkrét kártyát is.

2011. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Üdv , köszi a válaszokat, a proci még nincs meg. Még gondolkozom milyet vegyek. Ezért nem írtam le. Üdv
2011. szept. 25. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nincs meg a proci ne is vedd meg mert a core 2 már elavult. helyette egy jó kis AMD Phenom x4-et. 1 árban vannak mert az LGA 775 már régi és azért olyan drága.
2011. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
775-ös lapból nem lehet már semmit kihozni? Ilyesmire kéne hogy gta4... farcry2 crysis 2.. stb... most celeronos dual core proci van benne de az tudom hogy szar..... (2x 2000mhz)-s
2011. szept. 25. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:

de kilehet csak sokkal drágábban.

Intel Core Quad q8300 2.5GHz 33 ezer

[link]

2011. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha használtan nézel jó áron egy Core 2 Quad-ot, azzal simán jó lesz még az a gép ilyen játékokra.

A Phenom II X4 sem jobb mint a Core 2 Quad, és akkor vehetnél alaplapot is újat, meg ha DDR2 RAM-od van akkor azt is DDR3-at...

2011. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!