Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudok NTSC-s ps2 játékot PAL...

Tudok NTSC-s ps2 játékot PAL formátumúra konvertálni? És ha igen, miként?

Figyelt kérdés
Előre is köszi... :)
2011. szept. 18. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Röviden: nem. Vagyis gyakorlatban tudsz, de ha ilyen kérdéseket teszel fel, akkor gondolom gőzöd sincs a programozáshoz :)
2011. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos, köszönöm a választ. Félszegen érdeklődtem, tényleg nem értek hozzá és akit meg tudtam volna kérdezni, nem volt elérhető. Azt hiszem bocsánatos bűn, nemde? :D
2011. szept. 25. 16:48
 3/3 Dmullen válasza:

hát nem mostani kérdés és nem valószínű hogy hasznát veszed már a válaszomnak de hátha valaki más igen

van pár program erre a problémára de a legjobb az ntsc2pal with y-fix

működése nem bonyolult csak lehet hogy kicsit problémás kivitelezni

ugyanis kell hozzá a játék lementett iso képfájlja

megnyitod a programon kitallózod a ps2 iso-t alul van egy lehetőség amit ki kell pipálni ("P/N selector" azthiszem), rákattintassz a "patch" gombra és ezzel a résszel kész vagy

hogy ezt az iso-t kiírod vagy usb háttértáron keresztül futtatod a ps2-n az már lényegtelen

a lényeg hogy ez a patch úgy műkodik hogy amikor be boot-ol a játék még a kezdés előtt kidob egy képernyőt és kiírja hogy egyes gombnyomások esetén milyen formátumban fog megjelenni a játék


azthiszem ennyi

remélem valakinek segítettem

2015. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!