Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom facebookon az ÚJ...

Hogyan tudom facebookon az ÚJ ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK mellett visszaállítani az üzenőfali bejegyzéseimet?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt beállítottam, hogy az Üzenőfali bejegyzéseimet csak ÉN láthassam. Azóta megváltozott ismét a rendszer, és nem találom hol lehetne visszaállítani.

Pontosítok: az üzenőfalam már látható az ismerőseim számára, ezt megtaláltam, de azt írja ki, hogy "Nincsenek korábbi bejegyzések", vagyis a régi bejegyzéseim még mindig nem láthatók.

Amiket én írtam ki, azokat elvileg egyesével visszamenőleg publikussá tudnám tenni,de nem ezt szeretném, hanem azt, hogy az ISMERŐSEIM LÁSSÁK VISSZAMENŐLEG AZ ÜZENŐFALAM, az én és ismerősöeim által kitett dolgokat egyaránt!


Köszönöm!


2011. szept. 20. 10:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!