Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 80 GB számítógép windows...

Egy 80 GB számítógép windows XP telepítővel és egy ilyen videó kártyával el indulhat a GTA 4 www.pcvasar.hu/termek/9848/PC_Alkatreszek/Videokartya/Gainwa rd_GF_9600GT_GS_512MB_PCI-E_. Html?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért, hogy mennyi RAM van a gépben és milyen processzor, nem ártana tudni.

A videókártya jó, megfelelő hardverekkel jól fog futni a GTA4.

Jó szórakozást.

2010. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
512 mg ram
2010. nov. 27. 22:28
 3/10 A kérdező kommentje:
AMD Athlon 2800+proceszor az van oda írva
2010. nov. 27. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
ennyi rammal nemigen, + 2-3 g-val már talán.
2010. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mértékegységeket nem ismeritek?

mg: milligramm

g: gramm

az Mb,MB,Gb vagy GB

2010. nov. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 P.O.C. ***** válasza:

Processzor típusából következtetve kezdjük ott, valószínűleg nincs is PCI-E foglalat az alaplapodon, ami képes lenne ezt a videokártyát fogadni.


Ezen kívül is halott ügy, a GTA IV simán kiröhög egy AMD K7-es processzort, az 512 MB rendszer memóriáról már nem is beszélve.


Szerintem add el kompletten a gépet, és vegyél komolyabbat, ha GTA IV-ezni akarsz.

2010. nov. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mg ram! :D nah midnegy, amatőr még a gyerek!A lényeget kihagytad mert egy gyenge VGA-val is megy a GTA IV, de szemét optimalizálatlansága miatt proci kell neki, na meg Ram sem ártana! 512-vel kötvehiszem, hogy menne!Am. ha már ilyen VGA-d van, akkor próbáld ki a Mafia II-t


1.Jobban van optimalizálva, s kipróbálhatod, gépeddel fog menni minimum-on

2.Úgy milliárdszor jobb játék, mitn az a fos GTA IV!


Én nemtom, de az a GTA IV egy elcseszett fostalicska lett, nem is vágom, hogy hogy lett az év játékja! Ellenbben az Episodes from lbierty City-vel!Nah azok viszont nagyon jóra sikerültek!

De még mindíg azt mondom, hogy Mafia II! Nézzél róla vidiket, olyan, mitn a GTA IV, szal mászkálni kell benne, mert verdákat vezetni stb., csak százszor jobb sztori, meg grafika, meg az egész game százszor jobb!

2010. nov. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

de én azért kérdeztem mert nekem elromlott a gépem és tuti hogy nem tudják már javítani mert

1.szikrázott

2.füstölt meg az egész ventilátor megvan feketedve úgy meg égett

azért akarok majd komolyabbat de most apám mondta hogy várja mert karácsony után lehet hogy ólcsóbban lesznek gépek meg kell vezetén nélküli rúter is legalább 512 kb/ms

2010. nov. 29. 19:10
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi majd meg nézem ma szentem
2010. nov. 29. 19:12
 10/10 A kérdező kommentje:

kicsit régiesnek tűnnek a kocsik meg abban nem lehet az hogy be írok egy kódot és egy helikopter meg jelenik amivel tudok szabadon tombolni vagy hogy kimegyek a reptérre és kölcsön veszek egy kis mini magángépet egy útra.

sőtrt abban nincsenek is repülők na ez még a gond

2010. nov. 29. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!