Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A procim miért mutat sokszor...

Boby21 kérdése:

A procim miért mutat sokszor 100% kihasználtságot akkor is ha csak 1 zene megy pl youtube-on? A böngészőben a flash dolgok lassúak. A rendszert nemrég tettem újra, és mondhatni értek kicsit hozzá, szal azzal nincs gond. Mik lehetnek a problémáim?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 17:43
1 2
 1/18 bix ***** válasza:
ha értesz kicsit hozzá akkor tudhatnád hogy ctr alt del és folyamatok fül alatt látod hogy mi foglalja le, ha cpu használat szerint listáztatod a processeket. ha látod hogy mi akkor okosabb leszel.
2011. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 bix ***** válasza:
ctr alt del feladatkezelő folyamatok sory
2011. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Feladatkezelőben mi terheli annyira.Könnyen lehet,hogy tényleg a youtube videó vagy a flash.
2011. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
többnyire üresjáratok ami lövésem sincs hogy mi...megnéztem,ez volt az 1. mikor lassú volt,eleve onnan tudom hogy a proci az ami le van terhelve...nem oltogatós válaszokat vártam,normális emberek segítségét kérném...köszönöm
2011. júl. 1. 17:58
 5/18 bix ***** válasza:

nem oltogatnálak ha azt írtad volna hogy bocsi nem értek hozzá:)


az üresjárat az nem gáz, azt jelenti hogy annyi szabad. azt kéne megtalálni amikor valós 100% -os terhelést látsz, hogy azt mi csinálja.


ez milyen proci gép?

2011. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam ahhoz értek,hogy kell rendesen újratenni a rendszert,ehhez a részhez nem értek!

Nem 1 erős proci,de nem is használom sokmindenre


Intel Celeron D 330J, 2666 MHz (20 x 133)

A kihasználtság folyamatosan ugrál 36 és 71% között,de csak a youtube van megnyitva.

2011. júl. 1. 18:11
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem megsértődni kellene, hanem odafigyelni a tanácsokra.

Ha a processzor terhelt, akkor van olyan folyamat ami nem üresjáratban terheli nyilván ...

2011. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ez nem megsértődés volt...
2011. júl. 1. 18:16
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha lennél olyan kedves:

Tálcára jobb klikk

Feladatkezelő

Folyamatok

Ott a CPU sávban nézd meg hogy melyik process mellett van a legnagyobb százalék érték.

2011. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A Youtube terheli le,ennyi,nincs semmi rejtély.
2011. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!