Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rettentően kevés hely a C:...

Rettentően kevés hely a C: meghajtón. Megoldás?

Figyelt kérdés

Üdv!

A C:\ meghajtó alapból 29,9 GB,de abból csak 3,46 gb szabad hely van wtf?

CCleaner-em van de az nem töröl semmit se.Rendszervisszaállítási pontok létrehozása ki van kapcsolva.Hibernálás ki van kapcsolva.Mindent a D:\-re telepítek.Próbáltam ezt a partition manager-t vagy mit de nem értem hogy kell használni.

Van egy ismerősöm,neki is pont 29,9 GB a max hely a C:\-n de neki a szabad hely 15 GB WTF???

A válaszokat előre is köszönöm!!


2011. szept. 26. 14:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Olyan kevés a szabad hely,hogy már töredezettségmentesíteni sem lehet ..
2011. okt. 1. 22:37
 22/29 anonim ***** válasza:
Másik válaszoló vagyok. Akkor telepítsd ezt a Windows helyére, kevés helyet foglal: [link]
2011. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
A telepítésnél be lehet állítani magyarra is, bár ilyenkor csak félig lesz magyar...
2011. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Igy, hogy nem tudod mi foglalja a helyet nem tudok mondani semmit. Visszaolvastam, irtad a hibernácios fájlt törölted, a temp mappát törölted, stb.


Lehet egy dvd irás elmentett projekt, egy letöltés ami a helyet foglalja.


Elöször is nézd meg mi foglalja a helyet.

Ehhez jó a SpaceMonger

[link]

ami grafikusan megjeleníti a foglalt területet.

Letölteni itt tudod (nem nagy, csak 102.8 KB), a lap alján alulrol a másodikat [link] ,

ezt szed le: SpaceMonger v1.4.0

[link]

telepíteni nem kell, portable, csak kicsomagolod a zipböl, és az exe fájlt elindítod, az Open gombra kattintasz, kiválasztod a rendszer meghajtót 'C'-t, és láthatod mi van az adott merevlemezen, particion.

Ha nem találod meg mi foglalja a helyet, készíts egy screenshot-ot és töltsd fel, hogy lássuk.

2011. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Tölts le AVG vírusirtót.Nekem is avast volt de az csak 1 rakás szar
2011. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nézd meg, mi foglal sok helyet, aztán töröld ki a p.icsába.
2011. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 renji7575 ***** válasza:

ha vírus irtó kell akk a comodo dragont ajánlom.. nekem azóta sincs bajom vele:P

am meg már nem azért mondom de 29Gb? nekem van 40Gb-os alap hdd és elvok vele... am ha ennyire idegesít mér nem veszel egy 200Gb-os vinyót? azzal nem lehetne ennyi gondod.

az én gépem se mai gyerek de amit leírtál szerintem egy ddr1-es pc-múzemumba való lehet

2012. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 renji7575 ***** válasza:
amúgy tudod mi foglal még sok helyet? a windows.. töröld le xD
2012. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Junior UTB válasza:
Vegyel nagyob winyot kesz :D
2014. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!