Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy gyerek aki keménykedi,...

Van egy gyerek aki keménykedi, és meg akarom tudni az ip címét valamilyen program segítségével, megoldható ez? Adnátok valami letöltési linket légyszives?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerinted mit tudsz csinálni az IP-címével? Kiírod fészbukra?

Nincs olyan program, hogy beírod, hogy "Vér István", és kiadja, hogy 1.2.3.4 az IP-címe.

Mellesleg IP-cím kiderítésére tökéletes a CMD "program" is, csak tudni kell használni. Nem én leszek az, aki megtanítja.

2011. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia,ip cím ha megvan én már le tudom nyomozni. :)

Sajnos az ammit mondtál jó lenne de ha nem magyarzzák el =/

és köszi :)

2011. szept. 27. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel csak a szolgáltatóig tudsz eljutni, és a szolgáltató neked nem fogja kiadni egy előfizetőnek sem az IP címét. Csak a rendőrségnek adja ki a szolgáltató egy előfizetőnek az adatait.

Neked semmi esélyed, hogy valakit IP cím alapján beazonosíts.

2011. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az IP-címedet így megtudhatod:

Futtatás > (beírod) cmd /k ipconfig


A gyerekkel el kell "hitetned", hogy ez fontos lenne , hogy tudd, ő meg bediktálja...

Vagy csinálsz egy programot, ami kimenti az IP címét és elküldi neked mailben... de ez már bonyolultabb... csak egy kis programozás kell :)

2011. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor nem fontos
2011. szept. 28. 14:17
 6/6 fanyar válasza:
95%

A kérdező kommentje:


Köszi,akkor nem fontos

Soha nem is volt igazán fontos ha könnyű választ akartál

2015. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!