Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlenűl regisztráltam a...

Véletlenűl regisztráltam a vodafone.hu-ra és ki akarom törölni magamot Hogyan lehet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Egymás után véletlenül megadtál egy telefonszámát, egy biztonsági kódot, kétszer a jelszót, egy becenevet és egy e-mailcímet - nagyon hirtelen egy visszavonhatatlan pillanat alatt regisztráltad >>magadOt<<??


Lépj be a profilba, általában itt szokott lenni a profilbeállítás között a fióktörlés menüpontja is. Ha mégsem, azt a felhasználói szabályzatban el tudtad volna olvasni regisztráció előtt, de az is véletlenül kimaradhatott.

2011. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fanyar válasza:

Az első válaszoló, nem is válaszoló mert kételkedik kritizál

Hát igen a véletlenül regisztrálás nem jó indok

De nem is kell indok

Elég ha feltette a kérdést"ki akarom törölni magamat Hogyan lehet?"

De nincs erre leírt mód

Vagy jöjjön valaki okosabb és segítsen

Én is törölném a voda regisztrációt

Mert kérés nélkül összevont többet.

Erre azt látom megoldásnak törlöm az egész fiókot.


De mondja meg valaki hogyan kell !!!!

2021. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A Felhasználó a Vodafone Saját Fiók törlését a 1270 telefonszámon, amely a Vodafone hálózatából,

belföldről díjmentesen hívható, továbbá a +36-1-288-1270 vezetékes számon kezdeményezheti.

A Vodafone a Felhasználó Vodafone Saját Fiókját a Felhasználó erre vonatkozó megkeresése esetén

törli és a kapcsolódó adatok Vodafone Saját Fiók szempontú adatkezelését megszünteti.


[link]

2022. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!