Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi és hogyan tüntethette el a...

Mi és hogyan tüntethette el a "Program Files" mappám teljes tartalmát egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés
15 éve van számítógépem, de még ilyet nem tapasztaltam. Épp rendet raktam a gépen (másolás, törlés stb.), és ahogy mentem sorra a partíciókon, az e:-n egyszer csak üres lett az említett mappa. Nem uninstalltam a benne levőket, le se töröltem, nincsenek a "Lomtár"-ban, se másutt. Az ikonjaik még megvannak az "Asztal"-on, de már nem találják a programot. A történtek után ki se tudtam kapcsolni a gépet, "Reset"-elni kellett. Hova tűnt ennyi program? És miért? A "Registry"-ben még ott a nyomuk. XP-t használok, és legális.
2011. szept. 30. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hű de érdekes! :O milyen vírusirtód van? van olyan program hogy törölt fájlok visszaállítása, ez csak tipp! próbáld meg vagy nem lett véletlen elrejtve? passz.
2011. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Avast a víruskergetőm, nem talált semmit. Csakúgy, mint az ismert malware keresők.
2011. szept. 30. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!