Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Excelben élőfej elkészülte...

Excelben élőfej elkészülte után, hogy oldom meg, hogy alá legyen húzva az egész fejléc?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem jövök rá, már kezdek begurulni, pedig tudom nagyon egyszerű, hisz régebben csináltam ilyet, de elfelejtettem azóta.

Úgy szeretném, hogy minden oldalon megjelenjen: 3.sz. melléklet , és a lap tetején legyen egy vonal, ami minden lapon megjelenik a felirattal együtt. Mint a fejléc

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 3. 07:41
 1/2 anonim válasza:
Hát ez fogós kérdés, pillanatnyilag én sem találok erre megoldást, azt szoktam csinálni, hogy az első sorra teszek felső szegély, az élőfejet vékonyra veszem, és az első sort üresen hagyom.
2011. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Túl nagy a táv, szakdolgozathoz kell, meg van adva a pontos margó szélesség, magasság. :(

Azt találtam ki, hogy word-be készítek fejlécet, és az exelből átmásolom a táblázatokat. :)

2011. okt. 4. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!