Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a gépemnek?...

Mi baja lehet a gépemnek? Hardver vagy szoftver probléma szerintetek?

Figyelt kérdés

Üdv!


A jelenség: tegnap natúr gépeztem. Egy prezentációt készítettem, hozzá böngésztem a neten cikkeket, mellette futott egy torrent. Egyszer bejött egy üzenet, h az Adobe frissítést kíván végrehajtani a számítógépemen, engedélyezem-e vagy nem. Az igen-re mentem. Utána tudtam folytatni a munkám szépen, majd nem sokkal később ugyanaz a hibaüzenet bejött, de többször egymás után szinte beterítve a monitort:

"Failed to save all the components for the file \System32\0000390c. This file is corrupted or unreadable. This error may be caused by a PC hardware problem." Három lehetőség: Cancel/Try again/Continue.


A gép újraindult. Ahogy felállt a windows (7 Ultimate), ismét bejöttek az ablakocskák ugyanezzel az üzenettel. Majd valami mást nyomhattam mint az előbb, mert egy teszt indult el a gépen, aminek az összesítése kész katasztrófa, be se gépelném inkább most, mert marha hosszú lenne a lista. :(


2011. okt. 3. 09:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
másik gépel tudsz menteni ahol van virus irtó
2011. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Saját gépem: ez a második, az elsőnél én is elkövetem azt a hibát, hogy ingyenes vacakokat és tűzfalat tettem fel. Aztán letöltöttem valamit és máris fent volt a trójai. Aztán hiába telepítettem újra, a vinyó is tönkrement, Szerencsére sikerült lementeni az adatokat. Ennél a gépnél már teljeskörű fizetős védelem van, warez oldalakra nem megyek stb. És csaknem négy éve nem kellett újratelepíteni a Windows-t.
2011. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem sincs routerem, se proxym, ugyanis mobilnetek ezeket nem használják.
2011. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát jelenleg is azt a gépet keresem, ahova át lehetne húzni a cuccokat, de egyelőre sajnos nem találtam senkit, aki vállalná. :(

Nem igazán van pénzem megvenni boltban vírusirtókat, stb, az meg h négy éve van ugyanaz a rendszered, csodálatos. ;)

2011. okt. 4. 06:45
 15/15 anonim ***** válasza:
Vérprofi rendszergazda barátom tette fel a Windows-t majdnem négy éve. Nem használok Facebookot, MSN-t, nem töltök le filmeket, nem járok megbízhatatlan oldalakon. És az ESET4, illetve most már a 5-ös megbízható, ha kőkeményre konfigurálod. Egyébként most már tudok telepíteni, de minek, amikor így is gyors a Windows.
2011. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!