Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megbolondulok, teljesen...

Megbolondulok, teljesen döntésképtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Mit vegyek?!


Van egy 2 magos gépem amit ki akarok cserélni erre:

Alaplap: Z68AP-D3 - 495

Procesor: Core i5-2500K 3.30G

RAM: Corsair DDR3 8GB 1600MHz


VAgy kicserélem a gépem alkatrészei, vagy veszek egy samsung galaxy s2-t


Mit vegyek? Telóm jelenleg nincs, s az az igazság, hogy mind2-őt venném. Mi legyen? 16/f


2011. okt. 4. 09:08
1 2
 11/14 anonim válasza:

Irigyellek, hogy 16 évesen ekkora gondod van...

De azért adok egy tippet:

Motorola Milestone 45-50e Ft. (semmivel sem szarabb teló, bár hasonló árkategóriában van még a samsung ace, de az egy talicska szar)

Mível az SII köbö 110 ezer, így gondolom még mindig marad 60e Ft.

Asus P7P55 LX alaplap köbö 25e Ft

Kingston DDR3 PC10600 1333MHz 4GB CL9 köbö 6500 Ft

Intel Core i5-650 processzor 40 ezer köbö Ft

Na ehhez még kell plusz 10e Ft, hogy ez így mind kijöjjön, mert most valahol 120ezer Ft környékén tanyázunk...

2011. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1156 foglalatos gépet azért már ne vetes meg vele:)

1155 ös t kell venni.

2011. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1156-os foglalat sem halott, csak más a célközönség :)


Amúgymeg, kicsit csipegess le a gép árából, és vegyél egy max 30k-s telót.


A Galaxyval úgy vagyok, hogy mire kell neked egy 120k-s telefon? Én 22 évesen 6-7 éves K510i-vel is elvagyok, és a környezetemben bárkinek alap telefonja van, mégse halnak bele...16 évesen a keménykedésen kívül sztem sokra nem lehet használni (meg később se), ráadásul egy sokkal jobban elavuló technika mint egy erős asztali gép.


De nézd úgy: 18 évesen ballagsz mondjuk, utána vegyük azt fősuli, akkor is esedékessé válhat egy gépvásárlás.

Ha a gép perpill nem életbevágó, akkor költhetsz egy max 50-60k-t mobilra, és a gépre gyűjtesz még, és megvárod mi kell majd később.

Ha meg gép kell mindenképp, akkor ezen a konfigon optimalizálhatsz még hogy kicsit olcsóbban kijöjjön, és mellé egy olcsóbb telefon.

2011. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

14:40-es vagyok

nem akartam ennyire szókimondó lenni, de az utolsónak nagyon igaza van!

Mondhatnám, hogy az okos telefon üzletembereknek, menedzsereknek lett kitalálva, de nem mondom, mert már minden embernek van. Inkább vegyél akkor gépet, ha annyira akarsz, de ha én most visszamehetnék az időben, hogy találkozhassak a 16 éves énemmel, pofán b*sznám, de úgy isten igazából! Akkor én is sokat költekeztem mindenre (buli, számítógép, telefon, cigi...). Most kellene a pénz az egyetemre. Inkább raktam volna félre, és most nem kéne bajlódnom...

2011. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!