Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Internet problémák? Pls help...

Internet problémák? Pls help nekem, mivel nemtudok rendesen dolgozni a neten . (bocsi csak a kérdés miatt ki kell írnom 1-2 kérdőjelet ) Szóval? Mit tudnék csinálni? Lent több .

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan problémám van ,hogy kb 1 hónapja cseszekedik velem a net. Elősször úgy indult ,hogy :

DunaWeb-nél rendeltük. WAN-os azaz ilyen háztetőre kiszerelős modemes téma van. Van egy router ami akkor még 2 géphez húzta szét a 2megás netet. Nem volt baj a letöltési sebességgel mert...oké ez van alapon ment a dolog. Én sokat játszom online és 1 / 1,5 hónappal ezelöttig 30-as ping-em volt , de sokszor megszakadt a net egyszerűen elment. 1 hónappal ezelöttig amikor is már minden 3 mp-be egyszerűen 800-asra ugrott a pingem játék közben is , és semmi terhelő folyamat nemment se letöltés ( Mert ugye illegális ;) ) Azóta a kinti gép tönkre ment és wifi-vel szedi a laptop a kinti rendes gép helyett. Most a router settingsbe vagyok , és quick setupot nyomok , dynamicus ip vagy statikus ip-t ajánlotok beállításként?


2011. okt. 4. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
WLAN net az ilyen. Lehet több lett az előfizető és nem bírják kiszolgálni az embereket. A statikus/dinamikus ip nem változtat a pingen.
2011. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! De ha jól tudom nem is nagyon ront rajta. Mivel hát ,sokszor elment a net a szerelő is kijött , és a WLAN szerinte tökéletesen működik. Ezért gyanakszunk belső problémára. Ha nincsen a router kiállítva egy gépre mint közvetítő ( mint a fizikai ip címes gépre való ráállítás) az okozhatja ezt?
2011. okt. 4. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!