Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a pluginnel?

Mit kezdjek ezzel a pluginnel?

Figyelt kérdés
van egy plugin (google chromet használok) ami folyamatosan lefagy, kiírja hogy: az alábbi plug-in nem válaszol: shockwave flash, ezután bármire kattintok igen vagy nem, csak még jobban lefagy és ha kattintok akkor pittyen egyet a beépített hangszóró, aztán kékhalál. ez általában a youtubetól van. mit csináljak vele? már nagyon unom.
2011. okt. 13. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Rakd újra a flash-t, ha nem segít a chromeot is.

De az is lehet hogy egy alkatrészed haldoklik vagy a rendszer. Kékhalál az előbbinél fordul elő.

2011. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
régebben bootnál azt írta ki, hogy "cpu is unworkable or has been changed", itt f1et kellett nyomni utána bármilyen bill-t és így indult. betöltés után normálisan ment minden így gondoltam okés a dolog. checkoltam a boot menüt utána nem kérte az f1 et. ez talán jelent valamit az ügyben?
2011. okt. 13. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában ez akkor szokott lenni ha áramtalanítod a gépet és az elem lejárt már benne. Semmi különös dolgot nem művel csak annyit hogy az órát mindig az alap állásra állítja. Nálam pl 2005 01 01-re
2011. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nemis tudom. nem mindig áramtalanítom a gépet, de az óra jár rendesen. akkor megpróbálom újrarakni a flasht.
2011. okt. 13. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!