Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért áll le és miért nem...

Miért áll le és miért nem tudom beállítani? Esetleg valami ötlet anélkül, hogy ne keljen vennem cuccokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám,hogy a számító gépemet júliusban fejlesztgettem és azóta ha játszani szeretnék valamivel akkor kikapcsol a gépem egy idő után...Mondok egy példát..Tegnap letöltöttem a Heroes VI-t..Játszok kb 5 percet és kikapcsol a gépem...Kérdezgettem oszt. társaimat,hogy nekik milyen gépük van stb és nekik is erős sőt régebbi cuccok vannak benne és nem kapcsol ki nekik..A gépem adatai: CPU: DualCore Intel Pentium D 915,2800 MHz Alaplap: MSI P6N SLI Platinum (MS-7350) Videókártya:NVIDIA GeForce GTX 260 (896 MB)és végül egy 500W-s Táp

A másik problémám az lenne,hogy elromlott a monitorom és a TV-re kötöttem rá a gépet...Namármost,hogy még véletlenül se legyen jó semmi nem tudom beállítani a felbontását...a TV-m: [link]

Csak nagyítóval tudok gépezni annyira életlen a kép://....Kérlek segítsetek nekem anélkül,hogy bármi is vennem kéne:/...valami beállítást vagy valami..

Előre is Hálás köszönetem!!!


2011. okt. 13. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

1. vegyél új monitort

2. hogy áll le? minden jel nélkül hirtelen? ha igen akkor lehet hogy beszart a táp vagy az alaplap kondenzátorai kezdik feladni

2011. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1.Elv belehet állítani a tv-n is a felbontást

2.Igen minden jel nélkül és a támpmra gyanakodnak de 500as és másnak gyengébb és semmi ilyesmi problémálya nincs:(....valahogy megkellene oldani:"(

2011. okt. 13. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Elárulom hogy az hogy hány W-os nem sokat számít. Attól még hogy valakinek van egy 1kW-os tápja attól még simán elfüstöli a gépet ha szar minőségű. 400W-os az ideális sok gépnek mert nem sűrűn szokott egy átlag pc sokat zabálni.
2011. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor?
2011. okt. 13. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk írd le hogy milyen márkájú és típusú a tápegység. De amúgy attól is leállhat a gép hogy nincs megfelelő hűtés rajta és túlmelegszik. Javaslom szedd le az Everest nevű programot, indítsd és futtass egy játékot ablakban. Az mutatja hogy mikor mennyire meleg pl a processzor vagy hogy nem-e kap túláramot.
2011. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jólvan köszi megnézem és ha megvannak ezek akkor?
2011. okt. 13. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor írd le a márkát meg a típust google-be(vagy akár ide) és olvasgass róla kommenteket. Pl a HKC tápokat sokan szidják okkal. Ha pedig a hűtés a gond akkor vegyél rá erősebbet.
2011. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jólvan köszönöm!
2011. okt. 13. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!