Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes lenne egy ilyen gépre...

Érdemes lenne egy ilyen gépre feltelepíteni a Vistát?

Figyelt kérdés

Memória: 512mb

Proci: ADM Sempron 3100+, MMX, 3D NOW, 1.8 Ghz

Videokártya: Ati radeon 9600 256 Mb

Jah és még valami: indoklást is kérek hogy ha nem akkor miért nem.Tudom hogy régi gépem van, ne fikázzátok!XD

Válaszotokat előre is köszönöm!


2009. máj. 1. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem igazán mivel ez a gép egy rakás MOCSKOS SZ.R.


Ne értsd félre nem miattad csak a Vista szempontjából. Még az is lehet hogy installkor kiadna magából egy hányós smiley-t és berakná a LOLLERCOASTER videó ASCII változatát, aztán mélyformázná a vinyódat.

2009. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%
Szerintem nem érné meg! A Vistán a játékok futnának jobban(az új játékok).De azok az új játékok a te gépeden nem futnának el!
2009. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
nem
2009. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

vistát semmilyen gépre sem érdemes feltenni


a tiéd meg amúgy is gyenge hozzá

2009. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 7 (Se7en) eldöcögne rajta, mivel gyorsabb mint a Vista, de még ahhoz sem ártana egy kis memóriabővítés.
2009. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Ezen a gépen az xp vidáman müxik.


Vista egy rakás bughulmaz,hatalmas gépigénnyel-felejtős


Seven még nem végleges,amúgy is ki tudja milyen lesz.Anno a vistának is nagy jövőt jósoltak.


Ubuntut ajánlom még erre a gépre.

2009. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A helyedben nem raknák rá, de talán némi Ram bővítéssel többre jutnál ha nagyon muszáj. De csatlakozom az előttem szólóhoz, az Ubuntu vígan elmenne ezen a gépen, és a win nyűgjeit is letudhatnád. www.ubuntu.hu/letoltes
2009. máj. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Most XP van rajta, de akkor hagyom ezt. amúgy meg nem szoktam játszani... csak nagyon ritkán.A vistát is a kinézete miatt tettem VOLNA fel, de akk. nem rakom.

Jah és első vákaszoló:DIREKT KIÍRTAM HOGY NEM KELL FIKÁZNI !!!!

2009. máj. 2. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!