Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7-et beszereztem!...

Windows 7-et beszereztem! Érdemes feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Teljesen meg lehet ebben a programban bízni?

A gépemen XP Pro Sp2 van, mellé fel akarom tenni a windows 7-et. Fel tudom? És úgy működni is fog?


2009. aug. 23. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mellé bisztos nem tudod mert összeakad a 2 rendszer max nagyon nagy kockázatal de akor is úgy kell hogy letörlöd a windows xp-t 2 patrícióra osztod fel a meghajtót és az egyikre windows 7 et teszel(a windows 7 legyen a legeslegeső) utána pedig a másik xp-t de mindig a windows 7 et telepízsd és akor be lehet állitani hogy a C röl vagy a D röl bootoljon.Hát sok bugot hallotam a windows 7 röl de sokan használják és mindig jön frísítés.Remélem segitetem
2009. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lakatos István ***** válasza:
Én nem telepíteném fel magamnak, de a Te gépeddel azt csinálsz, amit akarsz.
2009. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Játékok terén tapasztalható lassulás, de ezt leszámítva nagyon stabil remek oprendszer.
2009. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én lassan 3 hónapja telepítettem, azóta is hibátlan, és jó

nincs vele gond!

2009. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Xp mellé én se javaslom, elvileg felismeri és kirakja boot opciónál, de pl Vistával hallotam hogy összeszűri a levet. Én mindenképpen ajánlom, gyors, szép, a megbízhatóságával van néha gond, hardverfüggő, mivel sok eszközhöz autómatikusan ad drivert, ami még nem kiforrott. Nekem pl az Acer Notim fagy tőle időszakosan, úgy hogy HDD-led égve marad és csak az egér mozog, minden más fagyott, majd kb 4 perc múlva ismét használható. De ez csak az én gépemen jelentkezett, szerintem ez egy bizonyos hardver miatt van, mindenképpen érdemes kipróbálni, tesztelni, tanulni, hiszen ez a jövő operációs rendszere, tényleg jobb minden eddigi windowsnál, ez személyes tapasztalat, és a régebbi gépeken is gond nélkül elmegy. Tesztelheted Virtuális Géppel is, töltsd le a VirtualBox-ot, és akkor nem fogja zavarni az xp-det, persze jobb ha éles rendszeren teszteled.
2009. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem XP-vel együtt van fent, külön partíción, tökéletesen működik a két rendszer. A win7 boot managerével szépen lehet váltani.

(Én az XP-t telepítettem először, mert a tapasztalatom az, hogy fordítva nem mindíg megy már fel a régi, mert kíírta hogy már van újabb rendszer a gépen.)

2009. aug. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A windows 7 teljesen más az file-rendszere ha netán véletlen mégse akarod a gépeden hagyni nagyon nehéz leszedni a vinyodrol! Én ugy tudtam vissza rakni a windows xpt, hogy kivetem a gépemböl a vinyot és egy másik xp-s gépen formáztam le. Ami meg felháborit benne se nyomtatot se egy csomo csatolhato usb kütyüt nem lehet telepiteni!
2009. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem
2009. aug. 27. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!