Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép "mágusok"! Segítség...

Számítógép "mágusok"! Segítség! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

[link]


Már egy ideje észrevettem, hogy "húzza" a képet a monitor, de most nagyon eldurvult... Mitől lehet ez? Kérlek segítsetek!


2010. febr. 27. 21:24
 1/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy monitor hiba vagy pedig valami hardver vagy szoftver gond... vagy videókártya?

Remélem van valaki, aki már találkozott ilyennel!

2010. febr. 27. 21:26
 2/9 czibles ***** válasza:
100%

én nem látok semmi problémát a képen.

bár van egy tippem, hogy mi lehet a problémád.

gondolom neked négyszög alakú monitorod van, a felbontás meg szélesvásznúra van állítva.

2010. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ne hargudj, lehet az én szemem rossz, de én semmi "húzást" nem látok, de ha más lát, akkor bocsi, és javítsatok ki...szerintem ezzek a géppen semmi gond nincs...
2010. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a baj ezzel, nekem nem tűnt fel a képen semmi probléma. Hogy érted hogy "húzza" homályosítja vagy mi?
2010. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha el van nyújtva, homályos stb, akkor rossz felbontás van beállítva. a kép amit linkeltél hibátlan - szóval valószínüleg a felbontás van rosszul beállítva 1280x800-ra. Jobb katt az asztalra -> Tulajdonságok -> Beállítások fül és húzd a legnagyobbra a felbontást, ha LCD monitorod van. Elvileg ez megoldja a problémát.
2010. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaj... én hülye, bocsi, gondolhattam volna, hogy PrintSreen-nel nem fogjátok látni... lefényképeztem, most már láthatjátok mi a gondom!


[link]


Légyszi segítsetek!!!! :(

2010. febr. 27. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

No ez így már érdekesebb...

Lehet videókártya hiba, monitor hiba, de az is lehet, hogy meglazult a kábel - próbáld megigazítani a monitornál és a videókártyánál is a monitor kábelét, hátha segít - esetleg húzd is ki és dugd vissza. Ki kéne igázából próbálni egy haver monitorjával - ha ott jó, akkor monitor hiba, ha nem, akkor videókártya hiba.

2010. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:16


Húúúú köszi!!! Ha lehetne nem csak egyszer pontoználak fel!!! Ilyet... Én sem vagyok teljesen hülye számítástechnikából, meg már kérdeztem mást is, de ez, hogy meg lenne lazulva, nem jutott eszünkbe... pedig bejött! A monitornál jobban becsavaroztam, és voilá meggyógyult!!!


Köszi, köszi és megegyszer köszi! :)

2010. febr. 27. 22:51
 9/9 anonim válasza:
100%
szia. nekem is volt ilyen gondom. a monitort a falitartón kicsit elmozdítottam és elmúlt magától.
2010. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!