Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan, vagy mit írjak be...

Honnan, vagy mit írjak be hogy Menüs filmet tudjak letölteni?

Figyelt kérdés
Mivel a DVD-m nem DivX-es,ezért csak a menüs filmeket játssza le.Csak azt nem tudom,hogy honnan tudom ezeket letölteni,plussz ezeket hogy hívják?Előre is köszönöm!
2011. okt. 22. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor DVD-ket kell letöltened. Benne van a nevükben, hogy DVD vagy DVD-R. De jobban jársz egy divx-es lejátszóval szerintem, nem drágák és divx-es filmből több van és kisebb méretűek is.
2011. okt. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vagyokakilehetek ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólóhoz.


kb 5000-7000 forintba kerül manapság egy DIVX-es DVD lejátszó. ráadásul már USB-ről is lejátszanak filmeket.

még ki se kell írni DVD-re a filmeket.


a filmeket sokkal kissebb méretben szedheted le mintha DVD formátumban kellene.


akár 700 mega is lehet egy DIVX-es film. míg a DVD az ugye 4,7 GB méret.


letöltés szempontjából se mindegy mennyi idő alatt töltöd le.


de ha a minőség is számít akkor is lehet DIVX-es filmet jó minőségben megszerezni.


ha ennek ellenére mégis DVD formátumban kell neked akkor azt is ugyen úgy töltsd le mint a DIVX-est. Minden torrent oldal tele van DVD filmekkel is nem csak DIVX-es filmekkel.


csak a megfelelő kategóriából keresd. lényegében minden torrent oldal ugyan olyan kinézettel rendelkezik csak a külalak és a szinvilág változik. attól még a belső adatbázisban való keresés ugyan olyan módon megy. vagyis keresel egy filmet beírod a címét a keresőjébe és a szűkítést átállítod összesről az adottra amit éppen keresel. vagyis HUN DIVX, HUN DVD, HUN HD, GAMES, STB STB.

és akkor abban a ketegóriában keresi az adott címet amit megadtál neki.


ha éppen nem tudod hogyan kell torrent oldalról letölteni tessék itt minden le van írva segítség meg van adva és ez alapján még a nagyanyám is meg tudja csinálni :D

*****

alapozó --> ***** ?page=3&ln=hu

torrentezés alapfogalmai--> ***** ?page=4&ln=hu


itt a kliens programot töltheted le---> ***** ?page=2&ln=hu


itt pedig van pár torent tracker ahol tudsz letölteni.

---> ***** ?page=8&ln=hu


sok sikert hozzá



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!