Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom mindig visszaállító...

A laptopom mindig visszaállítódik eredeti állapotba, mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt kapcsoltam be és az asztalról minden eltűnt, nem tudtam mivan, aztán feljöttem netre és ott is semmi előzmény nem volt meg és ez minden bekapcsolásnál így van, visszaállítja magát. Fősulin voltak ilyenek a gépek, hogy mindig eredeti állapotba állította magát kikapcsolás után, hogy ne lehessen átállítani rajta semmit:/ Mit tegyek, hogy ne csinálja ezt? És amik elvesztek a gépről képek stb vhol megtalálhatom esetleg? :/
2011. okt. 23. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra egy rendes Windows-al. De előtte töltsd le az összes szükséges drivert. Milyen laptop?
2011. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:/ nemsokára cserélve lesz, mert már vagy 5éves laptop, hp a márkája am, de nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz:/ és amik voltak rajta azt nem találom már meg vhol? :/
2011. okt. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!