Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki fogod díszíteni a gépedet...

Ki fogod díszíteni a gépedet karácsonyra?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de én igen! Héliumos lufikat szeretnék a DVD olvasójába csiptetni, és a gépre egy papírral ráírni, hogy BOLDOG KARÁCSONYT! De úgy, hogy a BOLDOG szóban az első O betű a bekapcsoló gomb lesz, tehát ki fogom vágni azt a részt! Meg be szeretném majd úgy állítani, hogy reggel pl 7:00-kor ébresszen, és amikor bejelentkezett CASCADA-ától a Last christmas: http://www.youtube.com/watch?v=ds6oTHYmqRc


címü számot kezdje el lejátszani! Karácsonyi téma, és háttérkép lesz! Véleményeket ötleteket, és hozzászólásokat várok, de olyat is nagyon szívesen fogadok, hogy te valamivel kidíszíted!


2011. okt. 23. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nem semmi kérdés eszembe nem jutna hogy kidíszítsem, legfeljebb valami karácsonyi hangulatú háttérképet beálítok
2011. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem semmi ötlet tényleg.

Én nem fogok ilyeneket tenni a karácsonyi meglepetés annyiból fog állni a gépemnek hogy veszek bele még 4 giga ramot és egy új HDD-t.

2011. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Mennyi pihent agyú ember van:) Biztos kidíszíteném. Venni nem veszek már bele semmit, mert nincs helyem:) Usb nincs, ram hely nincs, sata hely nincs, ssd meg van, így azt nem veszek. Vinyót vennék, de nem tudom már sehova bekötni.
2011. okt. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én veszek neki egy szünetmentes tápot, hogy ne éhezzen
2011. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostanában divat a tárgyakat is élőlénynek tekinteni, ami ostobaság. Még az állatok hagyján, bár az is bizarr, hogy egy állatnak ajándékot vesznek, nemhogy egy szegény családon segítenének ilyenkor. Ki fogom egyébként díszíteni, mert letakarítom, a dísz rajta a portörlő lesz.
2011. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!